ÖVRIGT / Diverse / Miniatyr 4515635
nr 451 5635
Miniatyr
signerad E E, förgyllt silver
Utrop:
300 kr
Såld:
800 kr
måndag 12 februari 2007
kl 17:27:42
300 kr
350 kr
500 kr
750 kr
600 kr
700 kr